احتمال مثبت شدن تاثیر قطعی معدل در کنکور 98

احتمال مثبت شدن تاثیر قطعی معدل در کنکور 98

کمیسیون آموزش و تاثیر معدل در کنکور 98 نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 چگونه خواهد بود؟ مثبت شدن تاثیر قطعی معدل در کنکور 98 سوابق تحصیلی کنکور 98 تاثیر معدل کنکور 98 تاثیر معدل در کنکور 98 و مجلس تاثیر معدل در کنکور 98 تاثیر قطعی یا مثبت کنکور 98 تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98

دانشجوفا: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بازنگری مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو برای اعمال تاثیر قطعی معدل در کنکور ۹۸ خبر داد.

 

حمایت میرزاده درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش درباره تأثیر قطعی مدل در کنکور 98 اظهار کرد: امروز جلسه‌ای در کمیسیون برگزار و تصمیم گرفته شد تا آقای ساداتی‌نژاد به عنوان نماینده این کمیسیون در شورای سنجش و پذیرش دانشجو با اعضای شورا و وزیر علوم مذاکره کند تا تاثیر معدل برای کنکور 98 به صورت مثبت باشد.

 

وی افزود: نظر قبلی کمیسیون آموزش و تحقیقات این بود که در کنکور 98 سهم معدل به صورت تاثیر مثبت باشد اما شورای سنجش و پذیرش دانشجو آن را نپذیرفت و قرار شد مجدد این مسئله در شورا بررسی شود تا در صورت تایید آنها معدل دانش‌آموزان در کنکور 98 تاثیر مثبت داشته باشد و طرح تاثیر قطعی فعلا مسکوت بماند تا کمیسیون آموزش به صورت تخصصی زوایای مختلف آن را بررسی کند.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:‌ فرایند بررسی تاثیر قطعی معدل در کنکور طولانی است و هم‌اکنون اعلام این خبر که در کنکور 98 سهم معدل به صورت قطعی است باعث استرس دانش‌آموزان شده است همچنین برخی موسسات اقدام به سوءاستفاده کرده و بسته‌های ترمیم معدل را برای دریافت پول از خانواده‌ها طراحی کرده‌اند.

 

میرزاده در پایان عنوان کرد: قرار شد نتیجه نظر شورای سنجش و پذیرش دانشجو درباره روند تاثیر معدل در کنکور 98 به صورت قطعی یا مثبت روز سه‌شنبه به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام شود./تسنیم

 

قاسم احمدی لاشکی طراح اصلی طرح تاثیر مثبت معدل نیز در اینستاگرامش گفت :

هرچند امروز نتیجه نهایی برای نحوه محاسبه معدل برای کنکور سال ۱۳۹۸ گرفته نشد اما دل ها به هم نزدیک تر تا تاثیر مثبت برای کنکور ۹۸ رقم بخورد تصمیم گرفته شد روز سه شنبه از وزیر علوم خواسته شود برای سال ۹۸ تاثیر مثبت لحاظ و از وزیر آموزش و پرورش خواسته شود گونه‌ای برنامه‌ریزی نماید تا پایان سال ۱۴۰۰ تمامی دروس دوره متوسطه دوم به صورت نهایی برگزار شود و سوابق تحصیلی برای آینده مد نظر قرار گیرد.

 

هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک نیز در خصوص جلسه امروز کمیسیون آموزش گفت :

خوشبختانه جلسه‌ای امروز در کمیسیون آموزش در این زمینه برگزار شد و بنده نیز از کمیسیون انرژی، در این جلسه حضور یافتم. خوشبختانه فردی از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین شد تا با هیئت هفت نفره وزارت علوم تا سه شنبه صحبت کند تا از این نظرشان برگردند و اگر برنگشتند سه‌شنبه طرح تاثیر مثبت معدل در کنکور و طرح تاثیر قطعی معدل در کنکور به رای گذاشته شود که نظر اکثر اعضای کمیسیون این بود که به طرح تاثیر مثبت معدل در کنکور رای دهند.

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +