افزایش ۳۰۰ هزار نفری دانش‌آموزان هنرستانی

افزایش ۳۰۰ هزار نفری دانش‌آموزان هنرستانی

هنرستان ها هنرستان متوسطه دوم تعداد دانش‌آموزان هنرستانی کشور افزایش ظرفیت هنرستان ها افزایش دانش آموزان هنرستانی افزایش دانش آموزان مدارس هنرستان اخبار متوسطه

دانشجوفا : معاون متوسطه آموزش و پرورش با اشاره به اضافه شدن پایه دوازدهم، گفت: تعداد دانش‌آموزان هنرستانی ۳۰۰ هزار نفر بیشتر شده است و برای جبران کسری نیرو نیاز به مجوز استخدامی داریم.

 

به گزارش مهر، علی زرافشان گفت: آموزش و پرورش بزرگترین دستگاه آموزش مهارت کشور است که ۳۸ درصد دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه در شاخه کاردانش و فنی حرفه‌ای مشغول به تحصیل هستند. در شاخه کاردانش بیش از ۱۵۰ رشته داریم و در شاخه فنی و حرفه‌ای ۴۰ رشته.وی اضافه کرد: با استقرار پایه ۱۲ در سال تحصیلی پیش رو جمعیت دانش‌آموزی به بیش از ۹۰۰ هزار دانش‌آموز می‌رسد.

 

برنامه‌ریزی درسی ما با هدف تربیت است. با وجود کاردانی پیوسته در این شاخه، سه سال از ۵ سال تحصیل دانش‌آموزان در شاخه‌های فنی و حرفه‌ای در آموزش و پرورش و دو سال در آموزش عالی است و ما در میانه هرم شغلی این دانش‌آموزان ایستاده‌ایم.
تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ،
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم ! (فیلتر شکن باید روشن باشه)
+ +