جزئیات روز کنکور97

جزئیات روز کنکور97

همه چیز درباره کنکور97 نحوه ورود به جلسه کنکور97 کنکور97 در چه تاریخی برگرار می شود؟ کنکور97 چه ساعتی برگزار می شود؟ کنکور97 کارت ورود به جلسه کنکور97 کارت ورود به جلسه کنکور 97 کارت‌ شرکت در آزمون سراسري 97 شرکت در جلسه آزمون سراسري97 داوطلبان آزمون سراسري 97 چه زمانی کنکور97 تمام می شود؟ جزئیات روز برگزاری کنکور97 پرينت کارت شرکت در کنکور97

1- کارت‌ شرکت در آزمون سراسري 97 داوطلبان اين آزمون از روز يکشنبه 3 لغايت روز چهارشنبه 6 تيرماه روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد.

 

2- داوطلبان آزمون سراسري 97 در تمام گروه‌هاي آزمايشي لازم است که در تاريخ مقرر به سايت اينترنتي سازمان مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات کارت اعتباري ثبت‌نام، شماره شناسنامه يا شماره پرونده و کد رهگيري، يک نسخه پرينت از کارت شرکت در آزمون خود تهيه کنند.

 

3- داوطلباني که در دو يا سه گروه آزمايشي، متقاضي شرکت در آزمون سراسري شده‌اند، لازم است که، علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون گروه آزمايشي اصلي، برحسب مورد، نسبت به پرينت کارت گروه آزمايشي دوم يا گروه‌هاي آزمايشي دوم و سوم خود اقدام کنند.

 

4- براي شرکت در جلسه آزمون سراسري، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملي يا شناسنامه عکسدار الزامي است.

 

5- چنانچه داوطلبي به دليل در اختيار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبي، پرونده يا کد رهگيري مورد نياز، موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون خود نمي‌شود، لازم است که با مراجعه به سايت سازمان سنجش و ورود به سيستم پاسخگويي و انتخاب نام آزمون و تعيين موضوع پي‌گيري، نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبي يا کد رهگيري ثبت‌نام خود اقدام نمايد. لازم به ذکر است که اين امکان براي داوطلباني فراهم است که در سيستم پاسخگويي داراي عضويت باشند؛ لذا لازم است داوطلباني که اطلاعات فوق را گم کرده‌اند، با عضويت در اين سيستم، نسبت به بازيابي اين اطلاعات اقدام کنند.

 

6- داوطلبان بايد براي ويرايش اطلاعات موردنظر، به بندهاي مربوط به آن در اصل اطلاعيه سازمان درباره تاريخ، نحوه پرينت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسري سال 1397، که علاوه بر سايت سازمان در همين شماره از هفته‌نامه پيک‌سنجش نيز درج شده است، مراجعه نمايند.

یه مطلب خوب(خواستی ببین!)
تحلیل و بررسی بهترین منابع کنکور98

 

7- درِ ورودي حوزه‌هاي امتحاني، صبح‌ها راس ساعت 7 و بعد از ظهرها راس ساعت 30/2 بسته خواهد شد و شروع فرايند آزمون صبح‌ها راس ساعت 30/7 و بعد از ظهرها راس ساعت 3 خواهد بود؛ بنابراين، از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالن‌هاي امتحاني به حوزه‌هاي امتحاني جلوگيري مي‌شود.

 

8- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون، علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون گروه آزمايشي مربوط، لازم است که اصل کارت ملي يا شناسنامه عکسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاک‌کن و يک سنجاق يا سوزن به همراه داشته باشد.

 

9- داوطلبان از آوردن وسايل اضافي از جمله کيف دستي، ساک، پيجر، تلفن همراه، تبلت، جزوه، کتاب، ماشين حساب، هرگونه يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اکيداً خودداري کنند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.