روش مطالعه ی ریاضی تجربی رتبه های تک رقمی کنکور 97

روش مطالعه ی ریاضی تجربی رتبه های تک رقمی کنکور 97

نحوه مطالعه رتبه های برتر کنکور 97 نحوه خواندن ریاضی تجربی رتبه های برتر کننکور97 موفق ترین رتبه های برتر کنکور ریاضی 97 مطالعه ریاضی رتبه های کنکور 97 مطالعه ریاضی رتبه های برتر کنکور مطالعه ریاضی تجربی کنکور مطالعه ریاضی تجربی رتبه های برتر کنکور 97 روش مطالعه ریاضی تجربی رتبه های برتر کنکور 97 رموز موفقیت رتبه های برتر کنکور 97

نکاتی درباره مطالعه ریاضی تجربی کنکور از زبان رتبه های برتر کنکور 97

محمدرضا اسکندری ( رتبه ­­ی 4 کشوری ریاضی)

من این درس را عمیق مطالعه می کردم و از حفظ فرمول های بیهوده پرهیز می کردم و این درس را جزو برنامه ی روزانه ام قرار داده بودم.

 

محمد رضا اسماعیلی ( رتبه­ ی 3 ایثارگران 25 درصد تجربی)

من در کنکور سراسری درس ریاضی را 95.6 درصد زدم که بالاترین درصد من بود. من خواندن مداوم و تمرین زیاد را بهترین راه برای تســلط در این درس می دانم. با تمرکز بیشتر روی تست زدن، در مدت کوتاه سعی کردم که غلط های احتمالی و دام هایی که در اثر سرعت زیاد به وجود می آمد را کشف کنم.

 

سعید انصاری فرد ( رتبه­ ی 4 ایثارگران 5 درصد تجربی)

بالاترین درصد های من مربوط به درس فیزیک با درصد 92 و درس ریاضی با درصد 91 اســت. من عامل موفقیتم را در شــیوه ی مطالعه ی خاص خود در درس ریاضی می دانم . ابتدا ســعی می کردم درس ها را مفهومی یاد بگیرم و برای این کار از نوشــتن جزوه در کلاس های مدرســه غافل نمی شــدم.

 

ساجد شیری طرزم ( رتبه­ ی 10 منطقه­ ی 2 تجربی)

ابتدا درسنامه را کامل می خواندم؛ یک بار تستها را به صورت آموزشی بررسی می کردم تا نواقص یادگیری ام برطرف شود.2 روز بعد تست ها را به صورت زمان دار می زدم.

 

سعید انصاری فرد ( رتبه­ ی 4 ایثارگران 5 درصد)

روش اصلی من در مطالعه ی این درس ابتدا یادگیری عمیق مفاهیم این درس بود و سپس تمرین زیاد تستی و تشریحی بود. به یک بار کار کردن تست ها اکتفا نمی ­کردم. برای درس ریاضی توجه زیادی به جزوه­ ی دبیر خود (آقای شکوری) داشتم و درس هر روز را در همان روز می خواندم، با این روش که جزوه­ ی خود را دوباره نویسی می کردم تا تمرین های آن روز را بطور کامل یاد گرفته باشم.

 

تهیه و تنظیم: مهدی نیک‌زاد و مائده شاهمرادی/کانون

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ،
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید

بگـــو نظرت چیه؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم ! (فیلتر شکن باید روشن باشه)
+ +