زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 97

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 97

کنکور97 زمان انتشار نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور97 زمان اعلام نتایج کنکور97 تاریخ دقیق جواب کنکور97 تاریخ اعلام نتایج کنکور97 اعلام نتایج کنکور 97 اسامی قبول شدگان نهایی کنکور97

دانشجوفا : بعد از مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در نیمه دوم شهریور ماه نتایج کنکور سراسری 97از طریق سایت سنجش منتشر می شود و داوطلبان در صورت قبولی فقط یک جواب قبولی دانشگاه مورد نظر خود را می توانند مشاهده کنند. بعد از این مرحله ثبت نام در رشته قبولی می باشد و داوطلبان باید در دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

داوطلبانی که در دانشگاههای روزانه پذیرفته شده اند در صورت عدم ثبت نام در دانشگاه یکسال از شرکت در کنکور سراسری محروم می شوند.

بعد از ثبت نام در دانشگاه ، کارنامه نهایی کنکور 97 یا کارنامه سبز منتشر می شود و کارنامه همه داوطلبانی که انتخاب رشته نموده اند منتشر می شود در کارنامه نهایی کنکور همه کد رشته های که در فرم انتخاب رشته وارد شده اند با رتبه قبولی و رتبه داوطلب در آن کد رشته مشخص می شوند.


بروز رسانی جدید : سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نتایج نهایی کنکور 97 را در تاریخ 20 یا 21 شهریور اعلام می کند،به محض دریافت اخبار جدید شما داوطلبان عزیز را نیز در جریان قرار می دهیم.
کنکور97 زمان انتشار نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور97 زمان اعلام نتایج کنکور97 تاریخ دقیق جواب کنکور97 تاریخ اعلام نتایج کنکور97 اعلام نتایج کنکور 97 اسامی قبول شدگان نهایی کنکور97

بروز رسانی جدید 18 شهریور

اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور 97

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت‌كننده در آزمون سراسري سال 1397 مي‌رساند كه فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي با آزمون و همچنين رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم، پيام‌نور، غيرانتفاعي، پرديس خودگردان، ظرفيت مازاد و دانشگاه فرهنگيان)، تا پايان هفته جاري از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org اعلام مي‌گردد.

از داوطلباني كه در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي اين آزمون قرار مي‌گيرند دعوت مي‌شود با توجه به مندرجات اطلاعيه‌اي كه در اين خصوص به همراه اسامي پذيرفته‌شدگان منتشر خواهد شد ضمن مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي ذيربط و كسب اطلاع از برنامه زماني و مدارك مورد نياز در زمان مقرر براي ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند.

بروز رسانی جدید 20 شهریور

ساعت 18  چهارشنبه 20 شهریور نتایج نهایی کنکور 97 توسط سازمان سنجش اعلام می شود.

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +