زمان ثبت نام کنکور 99

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99

تاریخ ثبت نام کنکور 99 نظام قدیم و جدید

 

زمان ثبت نام کنکور 98

دانشجوفا: در این مطلب می خواهیم برای شما کنکوری های عزیز 99 جزئیات اولیه ثبت نام کنکور 99 را منتشر کنیم. کنکور سراسری 99 هم برای داوطلبان نظام جدید برگزار می شود و هم برای فارغ التحصیلان داوطلبان نظام قدیم نیز برگزار می شود، در مورد زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که ثبت نام کنکور سراسری 99 به صورت دقیق مشخص نشده و پیش بینی می شود زمان ثبت نام کنکور 99 اواخر بهمن ماه سال 98 شروع شود.

کنکور سراسری 98 به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم یا شبانه، نیمه حضوری مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی و همچنین کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

ثبت نام کنکور سراسری سال 99 برای پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود.

متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت ثبت نام در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی خواهد بود و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام  کنکور سراسری 99 به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

 

به زودی زمان دقیق ثبت نام کنکور 99 تمامی رشته های زیر اعلام می شود . . .

زمان ثبت نام کنکور 99 ریاضی 

زمان ثبت نام کنکور 99 تجربی 

زمان ثبت نام کنکور 99 انسانی 

زمان ثبت نام کنکور 99 هنر

زمان ثبت نام کنکور 99 زبان

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
 1. مهسا می گوید

  سلام
  تاریخ دقیق ثبت نام کی مشخص میشه؟

  1. دانشجوفا می گوید

   سلام مهسا خانم گرامی
   پس از برگزاری کنکور 98 و در اواخر تابستان زمان ثبت نام کنکور 99 مشخص خواهد شد
   موفق باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود و تنها برای پاسخ احتمالی در نظر گرفته می شود.

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +