زمان دقیق حذف کنکور

زمان دقیق حذف کنکور

کنکور سراسری در چه سالی حذف می شود؟

کنکور سراسری در چه سالی حذف می شود؟ کنکور در چه سال حذف خواهد شد؟ کنکور در چه زمانی حذف می شود؟ سال دقیق حذف کنکور در چه سال کنکور حذف خواهد شد؟ حذف کنکور در سال 1400 حذف کنکور تحقق حذف کنکور تازیخ دقیق حذف کنکور تاریخ دقیق حذف کنکور اگرکنکور حذف شود چه می شود؟ اخبار تازه درباره حذف کنکور آخرین اخبار در مورد حذف کنکور

دانشجوفاشریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان خراسان‌شمالی با بیان این مطلب که سال تحصیلی 98-97 برای آموزش عالی سال مهارت‌افزایی و ارتقاء توان اشتغال‌پذیری دانشجویان نام‌گذاری شده است، اظهار داشت: در راستای این نامگذاری برنامه‌ای جدید برای دانشجویان طرح جامع مهارت افزایی تنظیم شده و به‌زودی به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ خواهد شد که از پشتوانه بسیار محکمی برخوردار است.

وی با بیان این مطلب که کنکور حداقل تا سه سال آینده حذف نخواهد شد افزود: تحقق حذف کنکور مربوط به یک تصمیم فراستادی است و تنها در وزارت علوم تصمیم مربوطه صورت نمی‌گیرد. اکنون بالغ بر یک میلیون نفر سالانه داوطلب ورود به دانشگاه داریم و وزارت علوم این برنامه را دارد که ظرف پنج سال آینده، شرایط ورود 85 درصد داوطلبان به دانشگاه را از طریق سوابق تحصیلی میسر کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرت چیه؟

نظرات شما را با جان و دل می خوانیم و پاسخ خواهیم داد . . .

17 − 6 =

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98میخوام عضو بشم !
+ +