دلیل عدم پیشرفت یا پیشرفت کند در آزمون ها علی رغم ساعت مطالعه بالا

دلیل عدم پیشرفت یا پیشرفت کند در آزمون ها علی رغم ساعت مطالعه بالا پیشرفت کند علی رغم ساعت مطالعه بالا پیشرفت کند آزمون پیشرفت کم در آژمون های آزمایشی عدم پیشرفت در آزمون عدم پیشرفت آزمون ساعت مطالعه بالا و پیشرفت کند در آزمون ساعت مطالعه بالا و آزمون های آزمایشی دلایل کاهش پیشرفت در آزمون های آزمایشی دلایل عدم پیشرفت در آزمون های آزمایشی

دانشجوفا: حتما شما هم براتون پیش اومده که هی درجا میزنید و تو آزمون ها پیشرفت کندی دارید و یا اصلا با مشکل عدم پیشرفت در آزمون های آزمایشی مواجه هستیددر این پست به این سوال جواب می دهیم که دلیل عدم پیشرفت یا پیشرفت کند در آزمون ها علی رغم ساعت مطالعه بالا چیه؟سوالی که شاید برای شما هم پیش اومده باشه پس حتما خوندن این پست رو از دست ندین.

١- بررسی و تحليل دقیق نتایج آزمون به شما کمک می کند تا درک دقیقی از سطح علمی،میزان پیشروی دروس، کیفیت مطالعه و…. داشته باشید.
کارنامه و مشاوره های شخصی سازی شده آزمون های گزینه ٢ به شما در شناخت نقاط ضعف و قوتتان کمک خواهد کرد و شما مي توانيد با شناسايي و رفع نقاط ضعف خود پيشرفت خوبي داشته باشيد.

٢- توقع خود را پايين بياوريد و سعي كنيد در هر آزمون كمي پيشرفت كنيد. در صورتيكه بخواهيد پيشرفت بسياري در هر آزمون داشته باشيد اشتباهات شما زياد شده و بي دقتي هاي زياد سبب مي شود درصدهاي مورد نياز خود را كسب نكنيد.

٣- مهمترین وظیفه شما در حال حاضر تحلیل دقیق آزمون های آزمایشی و بررسی علل عدم نتیجه گیری تان خواهد بود.
زیرا تحلیل آزمون به شما کمک خواهد کرد تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت خود را پایدار نمایید.

۴- دقت داشته باشید که باید در تحلیل آزمون خود،تمامي سوالات اعم از غلط،نرده و صحيح را بررسي كنيد.

۵- در صورتیکه علت عدم نتیجه گیری شما در آزمون، معلومات است،استفاده از ابزاهای کمک آموزشی مناسب ( منابع تست و یا کلاس و.. )برای کاهش مدت زمان یادگیری مباحث و تکمیل آموخته ها از طریق تست زنی به شیوه آموزشی بهترین تصمیم راهبردی است.

۶- یکی از دلایل عدم نتیجه گیری در آزمون های آزمایشی بی دقتی است.لسیت بی دقتی های خود را یادداشت کرده و روز قبل از آزمون آزمایشی، این لیست را مرور کنید تا میزان بی دقتی های شما کاهش یابد.

۷- اگر تعداد سوالات پاسخ داده نشده شما زیاد است، علت عدم پاسخگویی را بیابید.
درصورتيكه به دليل كمبود وقت نتوانسته ايد به سوالات پاسخ دهيد و در منزل در درس مورد نظر درصد مطلوبی داشتید، بايد با افزايش تعداد تست آموزشي و ايجاد تسلط روي مباحث اين مشكل را رفع نماييد.

۸- اگر علت عدم پاسخگويي شما مفهومي بودن سوالات يا متوجه نشدن دروس باشد،با مطالعه دقيق و مجدد مطالب و زدن تست هاي آموزشي فراوان، می توانید مطالب را به صورت عمقي در ذهن خود تثبيت نماييد.

بنابراین شما می توانید با بیشترین مقدار تلاش و بررسی دقیق نتایج آزمون های آزمایشی، نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کرده و با گرفتن تصميمات راهبردي مناسب براي بهبود وضعيت علمي خود بكوشيد./گزینه دو

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ،
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم ! (فیلتر شکن باید روشن باشه)
+ +