مصاحبه با رتبه 1 کنکور ریاضی 97

مصاحبه با رتبه 1 کنکور ریاضی 97

گفتگو با علیرضا شاطری رتبه 1 کنکور ریاضی97

گفگو با رتبه های برتر کنکور 97 نحوه مطالعه رتبه 1 کنکور ریاضی 97 موفقیت علیرضا شاطری کنکور 97 مصاحبه موفقیت آمیز با رتبه یک کنکور ریاضی 97 مصاحبه تفصیلی با رتبه 1 کنکور ریاضی 97 مصاحبه با علیرضا شاطری مصاحبه با رتبه 1 کنکور ریاضی 97 علیرضا شاطری رتبه 1 کنکور ریاضی 97 راز موفقیت علیرضا شاطری رتبه 1 کنکور 97

رتبه اول گروه علوم ریاضی در آزمون سراسری سال 97 با ابراز خوشحالی از کسب این رتبه، برنامه ریزی درست، تلاش زیاد و برخورداری از انگیزه را دلایل موفقیت خود عنوان کرد.

علیرضا شاطری از شهرستان بابلسر روز سه شنبه در گفت و گو با  ایرنا گفت: از تابستان سال دوم دبیرستان مطالعه برای آزمون را آغاز کردم که در روزهای غیر تعطیل 5 ساعت و روزهای تعطیل 8 ساعت مطالعه داشتم.

وی مطالعه برای آزمون سراسری از تابستان سال سوم دبیرستان تا پیش از ترم دوم سال پایانی را روزانه 10ساعت اعلام کرد و گفت: از ترم دوم تا پیش از آزمون میزان ساعت های مطالعه ام به روزانه 12ساعت رسید.

شاطری گفت که از کلاس های تقویتی و کمک آموزشی تنها برای درس فیزیک استفاده کرده و دانسته ها و مطالعاتش متکی به آموخته های دوران مدرسه بوده است.

وی ادامه داد: از کتاب های کمک آموزشی نیز استفاده کرده ام.

شاطری هدف نهایی خود از تحصیل در دانشگاه را افزایش سطح علمی در این رشته اعلام کرد.

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ،
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم ! (فیلتر شکن باید روشن باشه)
+ +