مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

گفتگو با رتبه 5 کنکور تجربی 97 کنکور 97 تجربی کارنامه رتبه 5 کنکور تجربی 97 نفر پنجم کنکور تجربی 97 مصاحبه با سارا کمالی مصاحبه با رتبه های برتر تجربی 97 عوامل موفقیت رتبه 5 کنکور 97 سارا کمالی رموز موفقیت رتبه 5 کنکور تجربی رتبه 5 کنکور تجربی 97

گفتگو با رتبه 5 کنکور تجربی 97

دانشجوفا: سارا کمالی زنوزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: من در مدرسه فرزانگان یک ناحیه ۴ تبریز درس می‌خواندم و میزان مطالعه ام در زمان مدرسه بین 6 تا 7 ساعت و در روزهای تعطیل 10 تا 12 ساعت بود.

وی در مورد علاقمندی در رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل گفت: بین رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه تهران و تبریز مردد هستم و هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام.

کمالی، نقش خانواده و حمایت آنها در موفقیت اش را بسیار موثر دانست و افزود: خانواده نزدیک‌ترین فرد دانش‌آموز بوده و می‌تواند در ایجاد محیطی آرام و ساکت برای فرزندان کمک کنند و از لحاظ روانی آنها را تأمین کنند که الحمدالله خانواده من نیز این‌گونه بودند.

وی ادامه داد: من یک برادر بزرگتر از خود دارم و پدرم بازنشسته اداره برق و مادرم پرستار بازنشسته است.

نفر پنجم کنکور تجربی در مورد رتبه اش نیز گفت: پیش بینی این رتبه را نداشتم اما برای کسب رتبه خوب و دانشگاه و شهر مورد علاقه بسیار تلاش می کردم.
کمالی در مورد توصیه اش به دانش آموزان کنکوری خاطرنشان کرد: هیچ وقت ناامید نشوند و در سایه تلاش و پشتکار صددرصد به نتیجه مطلوب دست می یابند.

وی همچنین در مورد سرگرمی ها و میزان حضور در فضای مجازی گفت: من چون از بچگی پیانو می نواختم به همین جهت سرگرمی ام در مواقع فراغت نواختن پیانو بود و از فضای مجازی هم، بسیار کم آن هم فقط برای مطالب درسی استفاده می کردم

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +