معنی قبولی دوره روزانه و شبانه کنکور چیست؟

معنی قبولی دوره روزانه و شبانه کنکور چیست؟

نحوه پذیرش تمام وقت صرفا به تراز و رتبه کسب شده توسط داوطلب در آزمون سراسری بستگی دارد و آزمون عملی یا مصاحبه ندارد و اسامی پذیرفته شدگان در یک مرحله و به طور یکجا اعلام می گردد. در این روش هر داوطلب با توجه به شرایط وی (از نظر سهمیه، بوم و …) و بر اساس نمره کل اکتسابی در زیرگروه مربوطه، به اولین کدرشته انتخابی که از نظر علمی برتری دارد (در مقایسه با سایر داوطلبانی که شرایط مشابه وی را دارند)، در صورت وجود ظرفیت معرفی می شود.

مقایسه دوره روزانه و شبانه معنی پذیرش در دوره روزانه و شبانه کنکور چیست؟ معنی پذیرش در دوره روزانه معنی قبولی روزانه کنکور معنی قبولی دوره شبانه کنکور معنی قبولی در دوره روزانه و شبانه کنکور معنی روزانه سراسری معنی دوره های قبولی کنکور معنی دوره شبانه سراسری معنی دوره دوم سراسری روزانه سراسری تفاوت دوره روزانه و شبانه (نوبت دوم) تحصیل در نوبت دوم چگونه است و چه شرایطی دارد؟ تحصیل در دوره روزانه به چه معناست؟

مقایسه دوره روزانه و شبانه

تعهد خدمتزمان تشکیل کلاسهاخوابگاه و تسهیلات رفاهیمحرومیت انصرافشهریهویژگی
داردمعمولا صبح هاداردداردنداردروزانه
نداردمعمولا بعد از ظهرهانداردنداردداردشبانه
در پذیرش رشته های ارائه شده  در دانشگاه ها داوطلبان در 2 دوره روزانه و شبانه گزینش می شوند. در کل تفاوت چندانی بین این 2 گروه از نظر علمی، فضای دانشگاهی، اساتید و کلاس­ها وجود ندارد و در موارد بسیاری داوطلبان این 2 دوره در کلاس های مشترک می­نشینند!/گاج
ممکن است شما دوست داشته باشید

بگـــو نظرت چیه؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

یازده + 19 =