نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور98

نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور98

تاثیر معدل در کنکور98

تاثیر سوابق تحصیلی کنکور98

 

کنکور 98 چگونه خواهد بود کنکور 98 چگونه است کنکور 98 نظام قدیم کنکور 98 قلم چی کنکور 98 سنجش کنکور 98 ریاضی کنکور 98 تجربی کنکور 98 کنکور پیشنهاد آموزش و پرورش برای تاثیر میزان سابقه تحصیلی در کنکور98 نحوه برگزاری کنکور 98 میزان تاثیر معدل در کنکور98 چگونه است؟ میزان تاثیر معدل در کنکور98 میزان تاثیر سوابق کنکور98 میزان تاثیر سوابق در کنکور98 مثبت است؟ میزان تاثیر سوابق در کنکور98 میانگین تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور98 چقدر است؟ طریقه برگزاری کنکور 98 شرایط کنکور98 سوابق کنکور98 ریاضی سوابق کنکور98 تجربی سوابق کنکور98 انسانی سوابق کنکور98 سابقه درسی در کنکور98 سابقه در کنکور98 تغیرات کنکور98 تصمیم‌گیری درباره مدل برگزاری کنکور سال 98 تاثیر معدل در کنکور98 چقدر است؟ تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 برای داوطلبان نظام جدید تاثیر قطعی معدل در کنکور98 تاثیر سوابق کنکور98 قطعی است یا مثبت؟ تاثیر سوابق کنکور98 تاثیر سوابق قطعی است یا مثبت؟ تاثیر سوابق در کنکور98 تاثیر سوابق در کنکور تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور98 تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور تاثیر سوابق تحصیلی در انتخاب رشته برگزاری کنکور 98

آخرین بروز رسانی 19 تیرماه97

آخرین خبر منتشر شده درباره تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور98 به شرح زیر است:

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 98 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی 30 درصد قطعی است.

دانشجوفا:به گزارش روزنامه ایران، چند سالی است که سازمان سنجش آموزش کشور ، بحث تأثیر معدل در کنکور سراسری را مطرح کرده است؛ موضوعی که حالا برای خیلی از خانواده‌ها به دغدغه‌ای بزرگ تبدیل شده است.

البته خبر تأثیر معدل در کنکور سراسری، بیشتر برای دانش‌آموزانی که امتحان نهایی دارند اهمیت پیدا کرده است. موضوعی که دکتر ابراهیم خدایی به آن اشاره کرد و گفت: روز یکشنبه کمیته سنجش و پذیرش دانشجو تشکیل جلسه داد و میزان سوابق تحصیلی دانش‌آموزان در امتحانات نهایی را 30 درصد قطعی تصویب کرد.

همچنین دروس امتحانات نهایی دانش‌آموزان هم در این جلسه مشخص شد و ما درس‌هایی را که روی سوابق تحصیلی دانش‌آموزان تأثیر‌گذار است به وزارت آموزش و پرورش ارسال کردیم تا آنها موارد را بررسی و به دانش‌آموزان اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه در کنکور سال 98 دانشگاه‌ها دو نوع سؤال تستی برای نظام قدیم و جدید خواهیم داشت، اظهار داشت: میزان تأثیر معدل در کنکور 98 توسط سازمان سنجش آموزش در دفترچه کنکور سراسری و توسط وب سایت رسمی سازمان اعلام خواهد شد و داوطلبان نگران جزئیات تأثیر سوابق خود نباشند.

خدایی به قانون سنجش و پذیرش دانشجو اشاره کرد و گفت: براساس این قانون تکلیفی برای سازمان سنجش، وزارت علوم و آموزش و پرورش قرار داده شده است که براساس آن باید میزان تأثیرگذاری سوابق تحصیلی در پذیرش دانشجو طی سال‌های آینده روند افزایشی داشته باشد.

همچنین براساس مصوبه مجلس جهت اعمال سوابق تحصیلی، وزارت آموزش و پرورش مکلف است امتحانات را طبق اصول سنجش به‌صورت استاندارد برگزار کند البته سوابق تحصیلی در سال 97 تأثیر 25 درصدی را بر نتیجه کنکور داوطلبان داشت این سوابق تحصیلی فقط مربوط به یک سال یعنی سال سوم دبیرستان یا سال دیپلم داوطلبان می‌شود.به گفته وی تکلیف سازمان سنجش براساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، اطلاع‌رسانی در زمینه تأثیر درصدی سوابق تحصیلی برای داوطلبان است.

مطلب پیشنهادی :
دانلود جزوه آموزشی حسابان یازدهم

تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 برای داوطلبان نظام قدیم و جدید

تاثیر معدل در کنکور98 برای داوطلبان کنکور نظام جدید و نظام قدیم یکی از چالش های کنکور98 است و هنوز سازمان سنجش اطلاعات بیشتری از خصوص نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور منتشر نشده است،به محض اعلام از طریق همین پست به اطلاع شما عزیزان می رسد.

برای دیدن اتفاقات و واکنش ها نسبت به تاثیر 30 درصد قطعی سوابق تحصیلی در کنکور98 اینجا را کلیک نمائید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرت چیه؟

نظرات شما را با جان و دل می خوانیم و پاسخ خواهیم داد . . .