نحوه درس خواندن در تابستان برای کنکور98

نحوه درس خواندن در تابستان برای کنکور98

فواید مطالعه در تابستان چیه؟

  • 1- با مطالعه و داشتن برنامه می‌توانید از رقبای خود یک گام جلوتر باشید.
  • 2- مطالعه‌ی در‌س‌های پایه در تابستان باعث ایجاد انگیزه و کم کردن استرس خواهد شد.
  • 3- بالا بردن اعتمادبه‌نفس از دیگر فواید مطالعه‌ی درس‌های پایه است.
  • با مطالعه‌ی درس‌های سال گذشته و آینده می‌توانید مهم‌ترین کار را برای پیشرفت تحصیلی خود انجام دهید؛ زیرا با مطالعه‌ی درس‌های سال گذشته در تابستان می‌توانید کم‌کاری‌‌های سال تحصیلی گذشته را پوشش دهید و نقاط ضعف خود را برطرف کنید و با مطالعه‌ی درس‌های سال آینده نیز در خود ایجاد انگیزه کنید و خود را برای سال بعد آماده‌‌تر کنید. با این کار خود را برای حضور در کلاس‌های سال آینده آماده‌تر می‌کنید و با آمادگی بیش‌تری به فراگیری درس‌ها می‌پردازید. در برنامه‌ریزی برای تابستان، دو هدف را فراموش نکنید:
  • 1) برنامه‌ریزی برای نقاط قوت (درس‌ها و فعالیت‌هایی که در آن قوی و توانمند هستید). نقاط قوت‌تان را حفظ کنید.
  • 2) برنامه‌ریزی برای نقاط ضعف (درس‌ها و فعالیت‌هایی که در آن‌ها کمی ضعیف هستید). نقاط ضعف خود را شناسایی و تقویت کنید.
  • کنکوری های نظام قدیم پایه رو بخونن یا پیش دانشگاهی رو؟ چگونگی درس خواندن برای کنکور در تابستان چگونه برای کنکور نظام قدیم در تابستان بخوانیم؟ نقش تابستان در موفقیت در کنکور نفرات برتر کنکور در تابستان چگونه درس خواندند؟ نظام قدیم نحوه ی مطالعه ی عربی در تابستان نحوه ی مطالعه ی شیمی در تابستان نحوه ی مطالعه ی زیست شناسی در تابستان نحوه ی مطالعه ی زمین شناسی در تابستان نحوه ی مطالعه ی زبان انگلیسی در تابستان نحوه ی مطالعه ی ریاضی در تابستان نحوه ی مطالعه ی دین و زندگی در تابستان نحوه مطالعه دروس عمومی در تابستان نحوه مطالعه دروس در تابستان برای کنکور98 نحوه مطالعه دروس تخصصی در تابستان نحوه مطالعه در تابستان برای کنکور نظام قدیم نحوه درس خواندن در تابستان یازدهم نحوه درس خواندن برای کنکور در تابستان97 نحوه درس خواندن برای کنکور در تابستان نحوه برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور در تابستان نحوه برنامه ریزی تابستان برای کنکور98 مطالعه در تابستان را چگونه شروع کنیم؟ مطالعه در تابستان 97را چگونه شروع کنیم؟ فواید مطالعه در تابستان چیه؟ شیوه ی درس خواندن در تابستان برای کنکور98 شیوه ی درس خواندن در تابستان برای کنکور روش مطالعه کنکوری در تابستان روش مطالعه کنکوری 98 در تابستان روش مطالعه کنکور در تابستان برای یازدهمی ها روش مطالعه کنکور در تابستان 97 برای کنکور98 روش مطالعه کنکور در تابستان روش مطالعه در تابستان کنکور و جمع بندی دروس در تابستان روش مطالعه برای کنکور نظام قدیم روش درس خواندن در تابستان برای کنکور98 روش درس خواندن در تابستان برای کنکور رتبه های برتر کنکور چگونه در تابستان درس خواندند؟ درس های سال دهم و یازدهم (پایه) در تابستون خونده بشه بهتره یا درسای سال دوازدهم درس خواندن در تابستان یازدهم درس خواندن در تابستان کنکور درس خواندن در تابستان برای کنکور درس خواندن در تابستان برای تیزهوشان درس خواندن در تابستان درس خواندن برای کنکور از تابستان97 در تابستان چگونه مطالعه کنیم در تابستان چه درس هایی را بخوانیم تابستان یک کنکوری تابستان کنکور چه کنیم؟ برنامه ریزی درس خواندن در تابستان برای کنکور اهمیت تابستان در کنکور

رتبه های برتر کنکور چگونه در تابستان درس خواندند؟

 رتبه سه تجربی کنکور96: از سوم دبیرستان، تابستان همان سال سعی کردم شیمی کنکور را تمام کنم، شیمی پیش دانشگاهی را هم تابستان سال سوم دبیرستان خواندم.

 

رتبه دو منطقه سه تجربی کنکور96:با برنامه راهبردی که خودم چیدم درسهای دوم وسوم رو خوندم ومطالبی از درسهای اختصاصی پیش یک رو خوندم.

 

 رتبه 8 تجربی کنکور96 : شروع به خواندن برای کنکور مرز مشخصی نداشت، حتی زمانی که در سال دوم دبیرستان درس می‌خواندم برای کنکور بود، اما اگر تنها برای کنکور مد نظر باشد از تیر ماه سال گذشته بعد از امتحانات نهایی آغاز کردم.

 

رتبه هشت کنکوری سراسری در رشته علوم انسانی96 گفت از سال دوم دبیرستان برنامه‌ریزی داشتم و ایام تابستان و عید نوروز وقت بیشتری را برای درس خواندن سپری می‌کردم.

 

 

 رتبه4 انسانی کنکور96: من درس خواندن برای کنکور را از تابستان سال گذشته شروع و درس خواندن برای کنکور را به صورت جدی از نوروز آغاز کردم و مدرسه موجب می‌شد که من به کسب رتبه‌های برتر فکر کرده و برای آن تلاش کنم

 

 

رتبه 9 کشوری رشته انسانی کنکور96: از تابستان سال سوم به صورت جدی شروع به درس خواندن برای کنکور کردم و از تفریحات خود کم کرده و به صورت جدی درس خواندن را پیگیری کردم.

 

رستگار رحماني رتبه 1 کنکور تجربی و زبان سال88تابستان سال کنکور در خدمت سربازي بودم. تصميم داشتم دوره‌ي آموزشي را زود تمام کنم تا بتوانم درس بخوانم. در تابستان فقط توانستم زيست‌شناسي پيش 1 را يک دور بخوانم. معمولاً 10 شب تا 2 بامداد درس مي‌خواندم. تابستان در دوره‌ي سربازي، 2 ساعت پست داشتم و 4 ساعت استراحت مي‌کردم. در اين 4 ساعت مي‌توانستم درس بخوانم. نگاه به آينده در تابستان براي کسي که سال بعد کنکور دارد خيلي مؤثر است. پايبندي به برنامه، لازم است اما دانش‌آموزان مي‌توانند آن را براي خودشان شخصي کنند. دانش‌آموزان بايد سال سوم را طبق برنامه بخوانند و سال دوم را هم به آن اضافه کنند.

من در تابستان بيش‌تر روي تست‌هاي اختصاصي تمرکز کرده بودم و کتاب‌هاي کمک‌آموزشي براي من در اولويت بود. کسي که احساس نياز مي‌کند، بايد از کلاس و کتاب کمک‌آموزشي استفاده کند.

این سوال پیش میاد که در تابستان می بایستی چه کارهایی رو که برای ما ممکنه انجام بدیم تا از یه طرف استراحت کنیم و از طرف دیگر به درس و شایدم آزمون آزمایشی و جمع بندی خاص خود برسیم.

لذا با توجه به گفته ها، ما می تونیم نتیجه بگیریم  می خوایم در این نوشته در موارد زیر بحث کنیم.

۱- دروس عمومی و تخصصی رو در تابستون به چه صورت بخونیم

۲- کدوم آزمون آزمایشی رو اگه خواستیم شرکت کنیم

۳- کدوم کتاب ها رو به عنوان منبع ، مورد توجه قرار بدیم

۴ – روزی چند ساعت و چه کتابایی رو بخونیم؟

۵- چطور به استراحت و فعالیت های شخصی خود بپردازیم

و …

تابستون رو نمی گیم که سراغ دروس عمومی نرید ، بلکه ما همیشه بر این باور هستیم که رعایت اعتدال چیز خیلی خوبیه لذا به شما عزیزان می گیم که زیادی سراغ بخش هایی نرید که خیلی به حفظیات نیاز داره . اما دروس تخصصی رو باید جدی بگیریم و روشون کار کنیم پس تا اینجا نتیجه می گیریم برای مثال در درس زبان انگلسی و عربی سراغ درک مطلب برید و کار کنین اما برای درس دینی لازم نیست زیادی وقت بذارین. الان شما دانش آموزان چون برای امتحانات نهایی مطالعه داشتین لذا یه آمادگی ذهنی نسبی برای شروع کار دارین! و یه پتانسیل که واقعا با ارزشه.یادمون باشه که بر خلاف تصور بسیاری نقطه‌ی قوت دانش آموزان برتر در ساعات مطالعه بسیار زیاد نیست، بلکه در شیوه‌ی صحیح درس خواندن، برنامه‌ریزی و مدیریت خود و به طور کلی داشتن استراتژی است.

«دانش آموزای عزیز کلیه ی راهکارهای درون این متن پیشنهادی هستش و من همواره گفته ام که یک دانش آموز خودش با آزمایش و خطا در یک مدت کوتاه می تونه تشخیص بده که چطور برای خودش برنامه بریزه و موقه ای که برنامه رو ریخت به کمک  مشاور جمع و جورش کنه.برای مثال دانش آموزی دوس داره در درس ادبیات برای تابستون املا کار کنه و یکی دیگه دوس داره که قرابت معنایی کار کنه ما این جا عنوان می کنیم که تجربه ثابت کرده سراغ قرابت بره خیلی بهتر از اینه که سراغ  بخش حفظی یعنی املا بره اما اینها یه پیشنهاده و تصمیم نهایی با خود شماست.»

 درس های سال دهم و یازدهم (پایه) در تابستون خونده بشه بهتره یا درسای سال دوازدهم و هم چنین کنکوری های نظام قدیم پایه رو بخونن یا پیش دانشگاهی رو؟

بازم اینجا به تجربه ثابت شده که تابستان بهترین فرصت برای مطالعه عمیق و مفهومی دروس به خصوص دروس پایه است که دانش آموزان می توانند با انجام این کار گام بسیار مهمی را برای موفقیت در کنکور سراسری بردارند. پس دروس سال دهم و یازدهم و پیشنهاد میشه !! لذا سراغ اونها برین.از همین اول به همه ی بچه ها توصیه می کنیم که دیگه موقعشه سراغ تست برن و درس رو به همراه تست مطالعه کنن.

نحوه مطالعه دروس عمومی در تابستان

نحوه ی مطالعه ی ادبیات در تابستان : 

یکی از بحث های مهم قرابت معنایی هستش که عموما توصیه میشه در این زمینه زیاد تست کار کنید بخصوص تست های کنکور سراسری ، تو کنکور معمولا بیت هایی انتخاب میشه که در کتاب درسی نیستش لذا شما می تونید اولا مفاهیم درون بیت های کتاب درسی رو به خوبی یاد بگیرید دوما برید سراغ تست های کنکور رشته های ریاضی و تجربی و در نهایت اگه فرصت شد شما می‌توانید هر شب ۱۰ تا ۱۵ دقیقه از کتاب‌ها و دیوان‌های مختلف، ابیاتی را مرور کنید. لغت و املا جز بخش های حفظی هستش و ما پیشنهاد نمی کنیم و دیگه صلاح کار با خود شماست.

بخش تاریخ ادبیات که واقعا مهمه و خوشبختانه جزوه های خیلی خوبی الان در سطح اینترنت موجوده که اومده اطلاعات لازم رو به صورت جدول در اورده اما اگه خودتان دوس داشتید می توانید  تمام تاریخ‌های موجود در ابتدای درس‌ها و تاریخ‌های مطرح‌شده در اعلام کتاب درسی را به صورت یک جدول، دسته‌بندی کنید. به خاطر سپردن تاریخ‌ ادبیات ها به این صورت آسان‌تر است. بحث زبان فارسی هم مهمه و اگه در یک آزمون آزمایشی شرکت می کنید به خوبی براتون مرور میشه در غیر این صورت حل تست‌های متعدد و متنوع از کنکور سال‌های گذشته به‌ویژه در مباحث تکواژ و واژه‌ها، ترکیب‌های وصفی و اضافی، گروه‌های اسمی،… سبب ایجاد ذهن خلاق در پاسخ‌گویی سریع‌تر به این سؤالات میشه و خیلی می تونه شما رو کمک کنه.یاتون نره توی دروس عمومی ادبیات واقعا تراز رو جابجا می کنه.در ضمن اگه وقت داشتین برین سراغ ادبیات سال چهارم و اون رو هم تو برنامه تون قرار بدین.

برخی از افراد معتقد هستند که باید ادبیات را در تابستان درس به درس خواهد و در مهر ماه آن را به صورت مبحثی کار کرد و قبلا هم خدمتتان عرض کردم اینها همه سلیقه ای است و انتخاب با شماست.

نحوه ی مطالعه ی عربی در تابستان : 

معمولا خود عرب زبان ها که متخصص تر هستند توصیه می کنن که برای عربی دو چیز لازمه لغات و قواعد که لغات رو دورن درک مطلب یاد بگیرن و قواعد هم با تجزیه و تحلیل تست ها باید بهش رسید . به طور کلی درس عربی رو به ۳ بخش تقسیم می کنیم الف ) ترجمه ب)قواعد ج)درک مطلب یا متن که عموما اولی رو در بخش حفظیات قرار میدن و معمولا برای تابستون کنار میذارن اما با توجه به اینکه شما دیگه در سال چهارم دیگه درس عربی ندارین پیشنهاد می کنیم در صورت امکان عربی رو در تابستون تموم کنید . تو درس عربی اگه حوصله به خرج بدین واقعا درس شیرینیه. برای بخش درک متن هم بهترین منبع پیشنهادی همون سوالات کنکور داخل و خارج کشوره.بچه ها معمولا در درس عربی ضعف دارن و قطعا تابستون بهترین فرصت برای جبران این ضعف هاست.

نحوه ی مطالعه ی دین و زندگی در تابستان :

معمولا توصیه نمیشه در تابستون سراغ این درس برین مگه اینکه وقت اضافه یا ساعت مطالعه بالایی داشته باشین.حالا اگه دوست داشتین مطالعه کنین میتونید از فلش کارت ها استفاده کنید که مناسبه.

بر خلاف تصور بسیاری نقطه‌ی قوت دانش آموزان برتر در ساعات مطالعه زیاد نیست، بلکه در شیوه‌ی صحیح درس خواندن، برنامه‌ریزی و مدیریت خود و به طور کلی داشتن استراتژی است.

نحوه ی مطالعه ی زبان انگلیسی در تابستان :

مجدد در اینجا باز اعلام می کنیم که هر دانش آموزش روش مطالعه خاص خودش رو داره و ما تنها یک چارچوب کلی و ذهنی براش تدوین می کنم و ادامه راه رو باید خودش بره، زبان هم به بخش های کلوزتست و ردینگ و لغات و قواعد تقسیم میشه. معمولا توصیه میشه که هر شب حداکثر به مدت یک ساعت در تابستان یک ریدینگ و کلوزتست از کنکور سراسری بررسی بشه که این کار باعث میشه کم کم سرعت شما در خواندن متن بالا بره و به مجموعه لغات شما افزوده بشه .لغات جز بخش حفظی ست و کمتر توصیه میشه سراغ اونها برین حالا اگه دوست داشتین می تونید از کتاب هایی که به صورت فلش کارت لغات رو دارن مطالعه کنید اما کارشناسان همواره توصیه کرده اند که لغات رو باید درون متن یاد گرفت. پی می تونید لغاتی رو که یاد می گیرید درون یک کاغذ یادداشت برداری کنید.

نحوه مطالعه دروس تخصصی در تابستان

نحوه ی مطالعه ی زیست شناسی در تابستان : 

درس زیست شناسی به عنوان بالاترین ضریب ، مهم ترین درس رشته ی تجربی به حساب میاد. ما معتقدیم که مهم ترین منبع برای زیست شناسی کتاب درسی هستش ما نباید فکر کنیم که این درس حفظی است! خیر و باید نگرشمون رو نسبت به اون کامل تغییر بدیم معمولا درصد کمی از داوطلبان کنکور زیست رو بالای ۵۰ میزنن با توجه به اینکه از سال ۹۰ به بعد پیوستگی زیادی بین سوالات زیست شناسی بوجود اوده لذا توصیه میشه که کتاب های زیست شتاسی دوم و سوم و چهارم رو به صورت موازی بخونید و مباحث مشترک انها را با هم مطالعه کنید و زیاد به بودجه بندی سوالات کنکور توجه نکنید و سعی نکنید مبحثی را کم اهمیت در نظر بگیرید.

به نظر ما ابتدا اجمالی آن بخش که مد نظر شماست را مطالعه کنید مانند تیتر ها و شکل ها و پاراگراف ها و در مرحله ی دوم به صورت دقیق و خط به خط به مطالعه بپردازید به قید ها و شکل ها توجه ویژه داشته باشید. زیر بخش های مهم حتما خط بکشید پس از این ها سراغ تست و سوال برید و در صورتی که برای شما مقدور است خودتان به طرح سوال بپردازید.جدول بندی ها و خلاصه های زیادی در اینترنت وجود داره که واقعا می تونن مفید باشن. افراد موفق روی این مطلب اتفاق نظر دارن که زیست رو باید هر روز در برنامه درسی قرار داد و در یک روز هم به یه بحث پرداخته بشه.

راستی بچه ها در زیست‌شناسی، قوانین ثابت و قاطعی، مثل درس ریاضی وجود ندارد؛ اما موارد استثنایی فراوان هستند؛ پس کلماتی مثل «برخی»، «بعضی»، «بسیاری»، «اغلب»، «گاهی» و … را در کتاب‌های درسی مشخص کنید و مفاهیم برآمده از آنها را به خاطر بسپارید.

یاتون نره که برای یادگیری زیست خیلی نیاز به مرور و تست زدن هستش. رتبه های برتر گفتن پس از مطالعه کامل کتاب درسی میان درس نامه های کتاب کمک آموزشی رو مطالعه می کنن که اولا مرور بشه و دوما اگه نکته ی اضافی وجود داره یاد بگیرن. معمولا رتبه های برتر زیست رو تا موقه ی کنکور ۵ دور به بالا خوندن

نحوه ی مطالعه ی ریاضی در تابستان :  

درس ریاضی جز دروس تحلیلی محسوب می شود و پیشنهاد می شود که در رشته ی ریاضی همه روزه مطالعه شود و در رشته تجربی هم یک روز در میان در برنامه قرار گیرد.قطعا حل تشریحی سوالات بسیار در فهم موضوعات ریاضی به شما کمک خواهد کرد. همواره به دانش آموزان توصیه می شود که در حل سوالات ریاضی سماجت به خرج دهید و سوال را نصفه نیمه اها نکنید و در حل سوالات صبر به خرج دهید این کار قطعا در اوایل مانند سرعت گیر عمل می کند اما پس از مدتی سبب بهبود حل مساله در شما شده و نتیج خوبی را در حل تست به شما خواهد داد.از جمله مباحث کلیدی در ریاضی می توان به مثلثات و تابع پرداخت که متاسفانه بچه ها زیاد از آن غافل هستند.یادگیری ریاضیات تنها با خواندن و گوش دادن نیست بلکه با حل تمرین است که یادگیری صورت می گیرد،ریاضیات حتی بیشتر از زیست شناسی به صورت زنجیروار به هم متصل و وابسته هستند.حجم بسیار زیاد و تنوع در درس ریاضی، عواملی هستند که باید داوطلبان با برنامه‏ای ویژه و پیوسته، خود را در این درس بسیار مهم برای کنکور سراسری آماده کنند تا به بهترین نتیجه برسند. مطالعه‏ی درس ریاضی را باید بر مبنای سه اصل یادگیری، تمرین و مرور قرار دهیم.

این هم یک تجربه : چون حجم مطالب در درس ریاضی زیاد است؛ ممکن است بعضی از مطالبی را که قبلاً مطالعه کردید، فراموش کنید. در این صورت باید در فواصل معین، مطالب را مرور و دوره کنید. در این مرحله از مطالعه می‏توانید هم از جزوه و هم از خلاصه‏ نویسی‏ ها استفاده کنید. پس از خواندن آن‏ها و یادآوری نکات، بهتر است به سراغ تست‏های علامت‏گذاری‌شده بروید و آن‏هایی را که قبلاً اشکال داشتید، مجدداً حل کنید و اگر زمان داشتید، تعدادی تست جدید از آن مبحث حل کنید. هر اندازه بتوانید تعداد دفعات مرور را بیش‏تر کنید، آماده‏ تر شده و حضور ذهن بالاتری برای حل سؤالات تستی پیدا می‏کنید.

 

نحوه ی مطالعه ی فیزیک در تابستان : 

اولین توصیه ما به داوطلبان حل سوالات و مثال های کتاب درسیه ، فیزیک مشابه ریاضی یه درس تحلیلی هستش لذا پس از تسلط بر مفاهیم کتاب سعی کنید با حل تست زیاد خودتون رو خیلی تقویت کنید.سعی کنید فرمول ها را درک کنید نه اینکه اونها رو حفظ کنید.در قسمت منابع هم کتابی رو برای فیزیک به شما معرفی می کنیم که دارای درسنامه کاملی باشه چونکه خیلی می تونه به شما کمک کنه.

این هم یک تجربه :  برای فیزیک باید اول از کتاب درسی شروع کرد سعی کنید تمامی روابط رو با واحدهای اندازه گیریش یاد بگیرین و به هر نکته ای رسیدین با اطلاعات قبلیتون تکمیل نویسی کنین و توضیحاتی رو که در موردش میدونین رو اضافه کنین،مثالها و تمرینات رو با دقت بخونید و نکته هاش رو به جزوه تون اضافه کنین،برای اینکه مطلب کاملا براتون جا بیوفتهاز تستهای تالیفی که اکثرا نکات خوب و زیادی توش میشه پیدا کرد استفاده کنین و همه نکته ها رو یادداشت کنین و سپس سراغ تستهای سراسری برید.

نحوه ی مطالعه ی شیمی در تابستان : 

درس شیمی که در کنکور چند سال اخیر واقعا دارای سوالات پیچیده بوده و هر ساله به نسبت سال قبل دشوارتر گشته و تعداد سوالات محاسباتی افزایش می یابد.در هر دو رشته ی ریاضی و تجربی این درس اهمیت دارد ، معمولا دانش آموزان رشته تجربی بعد از زیست شناسی بیشترین اهمیت را به ایت درس میدهند . کل شیمی دبیرستان شامل ۱۲ بخش است که از نظر تعداد سوال در کنکور این سه درس تقریبا از اهمیت یکسانی برخوردارند،اما از نظر محتوای علمی و سختی مباحث، بخش ۴ شیمی سال دوم، بخش یک شیمی سال سوم و بخش ۳و۴ شیمی پیش دانشگاهی دارای مطالب مفهومی تر و مشکل تری می باشند.مهم ترین منبع جهت مطالعه درس شیمی کتاب درسی و متن آن می باشد و همچنین استفاده از شکل ها، جدول ها و نمودارهای کتاب درسی بعنوان سوال یک شیوه رایج طرح سوال است.معمولا توصیه می شود که در تابستان و حتی در طول سال تحصیلی بخش های شیمی را که بیشتر حفظی است خلاصه برداری نمایید.

نحوه ی مطالعه ی زمین شناسی در تابستان : 

درس زمین شناسی که متاسفانه داوطلبان اون رو زیاد جدی نمی گیرند در حالی که تنها در زیر گروه ۱ دارای ضریب صفر است و در سایر زیر گروه ها دارای ضریب است و همچنین تأثیری که این درس روی تراز کل دانش‌آموز می‌گذارد، باعث می‌شود که اگر این درس را خوب بزنید، در انتخاب رشته‌های کشوری موفق‌تر عمل کنید.مطالب این کتاب بیشتر حفظیاتی است و بهترین منبع کتاب درسی توصیه میشه.

یک تجربه : پیشنهاد می کنم پس از مطالعه عمیق کتاب درسی به سراغ تست های کتاب کمک آموزشی خوب بروید و پس از جواب دادن به تست ها مطالب و سوال های مهم را لایت کنید .حتما از نکات خلاصه برداری کنید و به صورت روزانه مطالعه کنید.

منابع:خبرگزاری تسنیم،عادل آخکندی – دبیر ریاضی(آکادمی تیس)،کانون،سایت دانشجوفا

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ،
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم ! (فیلتر شکن باید روشن باشه)
+ +