نحوه سهمیه‌بندی کنکور برای خانواده جانبازان چگونه اصلاح شد؟

نحوه سهمیه‌بندی کنکور برای خانواده جانبازان چگونه اصلاح شد؟

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از اصلاح نحوه سهمیه‌بندی کنکور برای خانواده جانبازان خبر داد.

به گزارش ایرنا، هادی قوامی با اشاره به نشست امروز- سه شنبه- کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اصلاح قانون برنامه ششم و همچنین قانون جامع ایثارگران در دستور کار این نشست قرار گرفت.

کنکور جانبازان سهمیه های کنکور برای فرزندان جانباز سهمیه بندی کنکور جانبازان اصلاح قانون کنکور برای جانبازان

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: هدف از اصلاح قوانین این بود که جانبازان زیر 25 درصد هم بتوانند از سهمیه ماده 70 قانون ایثارگران و ماده 90 قانون برنامه ششم استفاده کنند.

قوامی توضیح داد: بنا به اصلاحات صورت گرفته اعضای خانواده جانباز زیر 25 درصد که 80 درصد آخرین نمره فرد پذیرفته شده در غیر سهمیه را بیاورند و اعضای خانواده جانبازی که بالای 25 درصد 70 درصد نمره خام آخرین فرد پذیرفته شده در کنکور را کسب کنند از امتیازات قانون بهره مند می شوند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اصلاحات مذکور برای بررسی و تصویب در صحن علنی به هیات رئیسه ارسال شد.

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ،
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرات و پیشنهادات شما موجب حمایت و دلگرمی ماست

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم ! (فیلتر شکن باید روشن باشه)
+ +