هر آنچه که باید درباره کنکور98 بدانید!

هر آنچه که باید درباره کنکور98 بدانید!

کنکور98 چگونه برگزار می شود؟ کنکور98 کنکور نظام قدیم 98 کنکور نظام جدید98 کنکور 98 چگونه خواهد بود کنکور 98 چگونه است کنکور 98 قلم چی کنکور 98 سنجش کنکور 98 ریاضی کنکور 98 تجربی کنکور 98 کنکور همه چیز درباره کنکور سراسری 98 هر آنچه که باید درباره کنکور98 نحوه طراحی سوالات کنکور98 چگونه است؟ نحوه طراحی سوالات کنکور98 نحوه تاثیر سوابق در کنکور98 چگونه است؟ شرایط کنکور98 زمان کنکور98 زمان برگزاری کنکور 98 جزئیات کنکور 98 نظام قدیم جزئیات کنکور 98 نظام جدید جزئیات و تعداد داوطلبان کنکور 98 توضیحات درباره کنکور98 تغییرات کنکور98 تغیرات کنکور98 ترمیم نمرات دانشآموزان برای کنکور98 ترمیم معدل برای کنکور98 چگونه است؟ ترمیم معدل برای کنکور98 تاریخ کنکور98 ریاضی تاریخ کنکور98 تجربی تاریخ کنکور98 انسانی تاریخ کنکور 98 نظام قدیم تاریخ ثبت نام کنکور98 نظام قدیم تاریخ ثبت نام کنکور98 نظام جدید تاریخ ثبت نام کنکور98 تاریخ برگزاری کنکور98 تاثیر معدل در کنکور 98 بودجه بندی کنکور98 تجربی نظام جدید بودجه بندی کنکور98 بودجه بندی کنکور 98 رشته ریاضی برنامه ریزی کنکور 98 آیا امتحانات نهایی دوازدهم برگزار می شود؟

پاسخ به سوالات مهم داوطلبان در رابطه با کنکور 98

کنکور98 چگونه برگزار می شود؟

رئیس سازمان سنجش گفت: با توجه به تغییر نظام آموزشی، برای کنکور سال ۹۸ دو نوع و سری سئوال برای داوطلبان نظام قدیم پیش دانشگاهی و نظام جدید (۳،۳،۶) طراحی می شود.

 

نحوه طراحی سوالات کنکور98 چگونه است؟

رئیس سازمان سنجش: به همین منظور در کنکور ۹۸ دو نوع سئوال و دو سری سئوال طراحی می شود. یک سری سئوال از کتاب ها و دروس نظام قدیم پیش دانشگاهی خواهد بود و یک سری سئوال هم از کتاب ها و دروس نظام جدید (۳،۳،۶) طراحی خواهد شد که هر دو گروه داوطلبان در آزمون به سئوالات پاسخ دهند.

 

نحوه تاثیر سوابق در کنکور98 چگونه است؟

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: منابع امتحانی، درصد دروس و تمامی مواردی که به سئوالات کنکور ۹۸ مربوط باشد در زمان مناسب به داوطلبان اطلاع رسانی می شود و داوطلبان در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

 

آیا امتحانات نهایی دوازدهم برگزار می شود؟

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: حدودا 10 درس از دروس عمومی و تخصصی به صورت امتحان نهایی و مشابه وضعیت حاضر برگزار می‌شود.

 

بودجه بندی کنکور98

بودجه بندی کنکور 98 رشته های ریاضی،علوم تجربی،علوم انسانی را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید

بودجه بندی کنکور 98 تمام رشته ها

ترمیم معدل برای کنکور98 چگونه است؟

این فعلا آخرین خبری هستش که در این زمینه و جود دارد:

«ترمیم نمرات دانش آموزان برای کنکور» مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش در سال ۹۴ بود که برای سال تحصیلی جاری نیز به روال گذشته اجرا می‌شود و بر اساس آن هر داوطلب آزادی که می‌خواهد در کنکور شرکت کند اما نمره چند درس او پایین است و از آنجایی که سوابق تحصیلی در کنکور تأثیر داشته و این موضوع به ضرر داوطلب خواهد بود، براساس مصوبه شورا اجازه دارد برای یک بار به صورت داوطلب آزاد در دروسی که نمرات آنها پایین است شرکت کند.

عباس سلطانیان، مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: ترمیم سوابق تحصیلی برای پذیرش دانشجو و ورود به آموزش عالی در سال ۹۴ به تصویب شورای عالی آموزش و پرروش رسید و از آن زمان در حال اجراست.

مشاهده کامل مطلب ترمیم معدل کنکور98

 

منابع کمک درسی کنکور98

با توجه به اینکه بازار به شدت از کتابهای کمک آموزشی پر شده است،در این پست در نظر داریم تا بتونیم به شما رفقای عزیز منابع کمک آموزشی ویژه کنکور ۹۸ رو معرفی کنیم

منابع کمک درسی کنکور98

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +