هزینه آزمون های آزمایشی کنکور 98

هزینه آزمون های آزمایشی کنکور 98

konkorsarasari photokade 10 300x213 - هزینه آزمون های آزمایشی کنکور 98

دانشجوفا: آزمون های آزمایشی جز جدانشدنی آمادگی کنکور هستش و طیعتا تا حدود زیادی میتونه به این آمادگی کمک کنه.آزمون های آزمایشی مختلفی در کشور برگزار میشه و جدا از تموم معیارها برای انتخاب یه موسسه برای برگزاری آزمون آزمایشی کنکور،هزینه ای که پرداخت میشه از جیب داوطلبان کنکور 98 بسیار مهمه تو انتخابشون اکثراً. ما هم سعی می کنیم امرور در این مطلب تا حدی زیادی ببینیم هزینه آزمون های آزمایشی کنکور 98 چجوریه؟کدوم آزمون هزینه هاش مناسب تره؟ پس با همراه باشید.

هزینه ثبت نام آزمون های آزمایشی کنکور 98

هزینه آزمون های آزمایشی قلم چی کنکور 98

آزمون های آزمایشی قلم چی نیز که از جامعه آماری خوبی و برنامه ریزی خوبی برخوردار است.  هزینه آزمون های قلم چی برای کنکور 98 یکسان نیست و اکثرا هم دانش آموزان گلایه دارند از قیمت زیادش، و در اکثر شهرها متفاوت هست و از بازه ی 800 هزار تومان تا 1/5 میلیون تومان متغیر بوده و این اختلاف قیمت هم بخاطر کتاب های اضافی هستش که قلم چی توصیه میکنه بگیرید حالا تو بعضی از شهرها اجباری هست و بعضی شهرها هم اختیاری هستش و میشه گفت قیمت بدون کتاب در حدود 800-900 می باشد که باز می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت به کانون قلم چی شهرتون مراجعه کنید.

هزینه آزمون های آزمایشی گزینه دو کنکور 98

آزمون های آزمایشی گزینه دو هم که به استاندارد بود سوالات آزمون هاش شهرت داره،انتخاب بسیار خوبی میتونه باشه،هزینه‌ی ثبت‌نام در آزمون‌های آزمایشی گزینه‌ دو برای داوطلبان کنکور 98  بسیار شفاف اعلام شده و هم در سایتشون و هم نمایندگی هاشون قیمت یکی هستش،هزینه شرکت در هر آزمون آزمایشی 38.000 تومان و برای هر 14 مرحله 570.000 تومان است.

هزینه آزمون های آزمایشی سنجش کنکور 98

آزمون های آزمایشی سنجش هم که آزمون های بسیار هم سطح کنکور رو برگزار میکنه و به خصوص در آزمون های جامع جامعه آماری بالایی داره،آزمون های آزمایشی سنجش در 10 مرحله برگزار میشه که شامل 6 آزمون مرحله ای و 4 آزمون جامع می باشد که هزینه هر آزمون مرحله ای سنجش 30 هزار تومان و هزینه هر آزمون سنجش 40 هزار تومان هستش و هزینه ی کل آزمون های آزمایشی سنجش کنکور 98 (مبلغ 319 هزار تومان) می باشد.

هزینه آزمون های آزمایشی گاج کنکور 98

آزمون های آزمایشی گاج دارای سابقه کمتری نسبت به سایر آزمون های آزمایشی بالا می باشد و در کل کیفیت مناسبی را دارا می باشد.هزینه آن بین 700 تا 800 هزار تومان گفته می شود.

خب سعی کردیم تا حد زیادی در این باره برای شما عزیزان هزینه ی آزمون های آزمایشی کنکور 98 رو اعلام کنیم تا زیاد سردرگم نباشید و بتونید پس از بررسی کیفیت و امکانات در کنار هزینه ها آزمون آزمایشی موردنظرتون رو انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید  پیشنهاد نمایندگان مجلس برای مدل جدید برگزاری کنکور

پیشنهاد میکنم حتما دو مطلب زیر رو هم بخونید بسیار میتونه بهتون کمک کننده باشه برای انتخاب آزمون آزمایشی کنکور 98،امیدوارم که در کنکور 98 موفق باشید.

مقایسه آزمون های آزمایشی کنکور98

بهترین آزمون آزمایشی کنکور98

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. اسکندر می گوید

    مننون از لطف شما

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود و تنها برای پاسخ احتمالی در نظر گرفته می شود.

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +