پاسخ وزیر علوم به مخالفان سهمیه کنکور کارشناسی ارشد97

پاسخ وزیر علوم به مخالفان سهمیه کنکور کارشناسی ارشد97

وزیر علوم با تاکید بر اینکه موضوع اصلاح قانون سهمیه‌ها در مجلس مطرح است، گفت: دانشجویان نگران موضوع سهمیه‌ها نباشند وزارت علوم با جدیت و در چارچوب قانون از حقوق آنها محافظت می‌کند.

پاسخ به اعتراض سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سهمیه‌ها در آزمون‌های سراسری و کارشناسی ارشد97 اعتراض سهمیه ۵ درصد اعتراض به کنکور کارشناسی ارشد97 اعتراض به کنکور کارشناسی ارشد سال97 اعتراض به کارنامه کارشناسی ارشد اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد اعتراض به سوالات کنکور کارشناسی ارشد اعتراض به سهمیه کنکور کارشناسی ارشد97 اعتراض به سهمیه کنکور اعتراض به سهمیه کارشناسی ارشد97 اعتراض به سهمیه پنج درصدی اعتراض به سهمیه پنج درصد اعتراض به سهمیه های کنکور اعتراض به سهمیه ایثارگران اعتراض به سهمیه 5 درصدی اعتراض به سهمیه 5 درصد اعتراض به سهمیه

دکتر منصور غلامی در گفت‌و گو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: موضوع اختصاص سهمیه‌ها در آزمون‌های سراسری و کارشناسی ارشد که طی روزهای اخیر نیز اعتراض برخی دانشجویان را به همراه داشته است بر اساس قانون مجلس است آنچه که در سال گذشته نیز بر اساس همین قانون بوده و وزارت علوم نیز نظر اصلاحی و پیشنهادی خود را در خصوص این سهمیه‌ها به مجلس شورای اسلامی ارائه داده است.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه بحث سهمیه‌ها مصوبه مجلس است بنابراین اگر قرار است تغییر یا اصلاحی در آن اتفاق بیفتد این تغییر باید از طریق مجلس باشد و وزارت علوم فقط مجری قانون است.

وزیر علوم تاکید کرد: موضوع اصلاح سهیمه‌ها باید در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح شود و ما انتظار داریم کمیسیون‌ آموزش و تحقیقات مجلس به زودی این موضوع را برای رای گیری به صحن ارجاع بدهد.

دکتر غلامی با تاکید بر اینکه دانشجویان نگران سهمیه‌های آزمون نباشند،‌گفت: تغییرات جدید در سهمیه‌ها به برای آزمون‌های امسال اجرایی خواهد بود و دانشجویان نگران نباشند و ما در چارچوب قوانین و مقررات از حق و حقوق آنها محافظت می کنیم. هر قانونی که ازین پس و در این خصوص تصویب شود ما موظف به اجرای آن هستیم امیدواریم این موضوع به نفع دانشجویان تمام شود.

تبلیغات

اگر در زمینه تحصیلی و آزمون سراسری ( مشاوره اختصاصی کنکور ۹۸ ، برنامه ریزی تحصیلی ، قبولی تضمینی ، معرفی بهترین منابع ، تکنیک مطالعه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید
از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

ممکن است شما دوست داشته باشید
عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +